18 листопада учні нашої школи долучилися до Міжнародного дня толерантності!
Вчителі проводили уроки-тренінги, де обговорювали важливість поваги до різноманітних культур, поглядів та переконань! На перервах учні мали можливість ознайомитися з навчальними стендами з питань толерантності, взаєморозуміння та поваги до інших.
Пам’ятаймо, що різноманіття робить нас сильнішими! Кожна людина унікальна та варта поваги та прийняття! І наша шкільна родина прагне стати місцем, де кожен відчуває себе впевнено та захищено!
Будьте толерантними!
![](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2023/11/403602201_305942249061014_7175366751624211036_n-768x1024.jpg)
![](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2023/11/403602295_305942159061023_1680673638937474302_n-768x1024.jpg)