Навчальні тренінги для учнів 10-11 класів!

До нашої школи завітали представники та Черкаського ТЦК та провели навчальні тренінги з учнями 10-11 класів!

Такі заходи є частиною патріотичного виховання молодих громадян та підвищують їх знання про військову службу!

Військові презентували учням різні види зброї, розповідали про її призначення та застосування.

Також провели практичні заняття з основ тактичної медицини, де учні навчилися надавати невідкладну медичну допомогу в умовах бойових дій за алгоритмом MARCН.

Учні мали можливість відпрацювати проведення реанімаційних заходів!

Приємно, що чимало школярів цікавляться даною тематикою і висловлюють бажання обрати професію військового!

Крім того, подібні заходи профорієнтаційної тематики з учнями 10-11 класів провели й представники Держприкордонслужби України!