В «Барвінковій країні» сьогодні свято, адже її повноправними членами стали учні всіх других класів: 2-А клас («Позитивчики»), 2-Б клас («Капітошки»), 2-В клас («Колосок»), 2-Г клас («Юні патріоти») і 2-Д клас («Добрячки»).
Майбутнім барвінчатам прийшлось пройти чимало випробувань: показати свої знання про Україну, відгадувати загадки, впізнавати казки, довести, що всі вони вміють гарно дружити, разом гратись і навчатись.
Головні Барвінок і Ромашка ознайомили присутніх із законами своєї країни, всі разом виконали її гімн.
Бажаємо, щоб подальше життя барвінчат було цікавим, веселим, сповненим цікавих подій і пригод!
![](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2024/01/391597295_293766443611928_4185881426529803236_n-1024x576.jpg)
![](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2024/01/391617114_293766110278628_2056353162721138468_n-1024x768.jpg)
![](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2024/01/391593834_293766396945266_3480271716484012573_n-1024x576.jpg)
![](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2024/01/391762729_293766480278591_4670728295010203376_n.jpg)