Новий навчальний семестр для учнів школи розпочався з тижня іноземних мов!
Цього року спільною темою для дослідження став штучний інтелект!
Протягом тижня вчителі іноземних мов разом зі своїми учнями досліджували сфери, у яких можна використовувати ШІ, оцінювали переваги та ризики новітніх технологій та спробували використати деякі сервіси ШІ під час уроків!
Використання штучного інтелекту – не фантастичне майбутнє, а сьогоднішня реальність! Тому ми робимо спільні кроки назустріч технологіям і вчимося долати виклики гуртом!
![](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2024/01/419321207_340821568906415_4326245797769032216_n-1024x576.jpg)
![](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2024/01/420049206_342245212097384_6381673226252485123_n-1024x512.jpg)