Герої не вмирають!

15 березня була проведена класна година для учнів 10-Б класу присвячена до Дня добровольця. Класна година мала назву “Герої не вмирають”.
Багато добровольців з 2014 року віддають життя за наш мир і спокій.
Вони свідомо зробили свій вибір і найменше, що ми можемо зробити – це згадувати їх життєвий подвиг, шанувати їх пам’ять, розповідати про них своїм друзям, дітям, онукам, учням.
На цьому уроці ми згадали 2 таких героїв – це Дмитра Коцюбайло під псевдо друг Да Вінчі та Олександра Мацієвського – людини, яка, дивлячись в очі кату і смерті, промовила цю сакраментальну фразу: “Слава Україні”.

Не пусті то слова для нас, вони просякнуті кров’ю і потом наших воїнів, сльозами усієї нації .
Учні познайомилися з біографіями бійців, їх життєвим шляхом , переглянули відео присвячене пам’яті Друга Да Вінчі, дізналися про його кохання на війні.
Зворотнім боком цієї медалі мають бути творчі роботи учнів, на такі теми:
1.”Слава Україні” – це те гасло, яке я буду передавати моїм прийдешнім поколінням. Чому?

1. “Друг Да Вінчі – метеорит на небі України, художник, що малював зброєю, людина, чий Дух житеме у віках.
  2. Кохання на війні надихає чи робить воїна слабким і вразливим. Навіщо Всевишній з’єднує, а потім забирає, в чому сенс?

Роботи учнів будуть оцінені за взаємодією класного керівника Лавріненко С.І .та вчителя української мови Мащенко Л.О.

Робота, яку написала учениця 10-Б Цимбал Діана. Вона обрала тему про війну і кохання .
Ось про що думають наші діти , котрі ще не бачили великого життя, але їх вражають події сьогодення .