Продовжується проведення майстер-класів з волейболу від гравчинь МСК “Дніпро”.
![⛳️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7a/1/16/26f3.png)
От і цього разу представники команди: Кучеренко Валерія, Пустільнік Маргарита, Поліщученко Ксенія разом з учнями 7-А класу Черкаської спеціалізованої школи № 17 вивчали основи техніки та тактики гри волейбол.
![☺️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfb/1/16/263a.png)
Крім отриманих знань та набутих вмінь і навичок, учні отримали позитивний заряд емоцій та гарний настрій на увесь день.
![](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2023/03/2-7-1024x682.jpg)
![](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2023/03/3-5-1024x682.jpg)
![](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2023/03/4-6-1024x682.jpg)
![](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2023/03/5-3-1024x743.jpg)