Сьогодні завершився фестиваль «Барвінкова країна має талант» у межах шкільного проєкту «Зірковий олімп». Учасники презентували свої виступи в номінаціях: «Вокал», «Хореографія», «Інструментальне виконання». Як завжди, своїх друзів підтримували маленькі глядачі.
Переможців конкурсу нагородили грамотами, блокнотами та закладками з символікою школи. Вітаємо наших юних артистів та бажаємо подальших перемог!
![](http://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2024/03/znimok-ekrana-2024-03-31-212936.png)
![](http://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2024/03/znimok-ekrana-2024-03-31-213016.png)
![](http://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2024/03/znimok-ekrana-2024-03-31-212815.png)
![](http://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2024/03/znimok-ekrana-2024-03-31-212911.png)