До 210-ї річниці з дня народження Т. Шевченка в 1-А класі відбулися Шевченківські читання. Діти читали вірші, малювали до них малюнки. Разом визначали найкращого декламатора та найкращу ілюстрацію до творів. Учні 2-В та 3-В класу побували на екскурсії у «Світлиці українського побуту». Діти поринули у минуле і дізналися більше про Тараса Шевченка та тогочасний український побут. Протягом минулого тижня також відвідали світлицю як учні молодших класів, так і старших. В 4-Є класі пройшов виховний захід «Шлях великого Кобзаря». Учні співали пісні на слова поета, читали вірші напамʼять, малювали портрет, готували цікаві факти з його життя. Також вчителями були організовані екскрусії для учнів 4-К класу до Черкаського академічного театру ляльок, де вони переглянули виставу «Соловейко темного гаю». А учні 5-Л класу відвідали Музей «Кобзаря» Тараса Шевченка. Для учнів старшої школи були проведені Шевченківські читання в актовій залі.
![](http://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2024/04/430316051_376207702034468_3067463173128125756_n-1024x498.jpg)
![](http://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2024/04/432076271_376208658701039_8031229424825630667_n-738x1024.jpg)
![](http://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2024/04/430323211_376207648701140_1637308669848202861_n-1024x498.jpg)
![](http://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2024/04/432136702_376209228700982_2232576063922582737_n-1024x768.jpg)
![](http://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2024/04/432061491_376209945367577_6168114029599613028_n-1024x768.jpg)
![](http://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2024/04/430311783_376271222028116_3279810279920878701_n-768x1024.jpg)
![](http://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2024/04/432167171_376271242028114_716890614013576082_n-768x1024.jpg)
![](http://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2024/04/430305510_376414142013824_5871035025293288801_n-1024x766.jpg)
![](http://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2024/04/432222700_376413985347173_7544833223405103050_n-1024x766.jpg)