Заходи до 210-ї річниці з дня народження Т. Шевченка

До 210-ї річниці з дня народження Т. Шевченка в 1-А класі відбулися Шевченківські читання. Діти читали вірші, малювали до них малюнки. Разом визначали найкращого декламатора та найкращу ілюстрацію до творів. Учні 2-В та 3-В класу побували на екскурсії у «Світлиці українського побуту». Діти поринули у минуле і дізналися більше про Тараса Шевченка та тогочасний український побут. Протягом минулого тижня також відвідали світлицю як учні молодших класів, так і старших. В 4-Є класі пройшов виховний захід «Шлях великого Кобзаря». Учні співали пісні на слова поета, читали вірші напамʼять, малювали портрет, готували цікаві факти з його життя. Також вчителями були організовані екскрусії для учнів 4-К класу до Черкаського академічного театру ляльок, де вони переглянули виставу «Соловейко темного гаю». А учні 5-Л класу відвідали Музей «Кобзаря» Тараса Шевченка. Для учнів старшої школи були проведені Шевченківські читання в актовій залі.