На виховній годині ми дізналися про акцію Ощадбанку «Смілива копійка» і вирішили підтримати наші славні ЗСУ.
![_viber_2022-09-26_12-44-55-064](https://www.school17.ck.ua/images/stories/_viber_2022-09-26_12-44-55-064.jpg)
У кожного з нас є невеликі кишенькові металеві гроші, які часто губляться, западають у глибокі кишені…. Щоб продовжити таким грошам життя, Ощадбанк оголосив їх збір і кошти направляє на допомогу ЗСУ. Приймають усілякі металеві копійки, навіть ті, що вийшли з обігу. Ми створили шкатулочку «Допомога ЗСУ», таким чином назбирали і відправили 210 грн 70 коп.
![er_2022-09-26_12-45-09-220](https://www.school17.ck.ua/images/stories/er_2022-09-26_12-45-09-220.jpg)
Нехай і наші кошти допоможуть ЗСУ виганяти рашистів із нашої землі. Акція продовжується до 31 жовтня.
Закликаємо всіх учнів школи долучитися разом із нами
і допомогти нашим захисникам.
Ми продовжуємо!
Староста 5 – Д класу,
Гаркавенко Анна