Вчителі активно продовжують свою підготовчу та творчу роботу, щоб покращити освітній процес у нашій школі!
Тому цього тижня відбулося засідання педагогічної ради, на якому всі присутні ознайомилися з можливостями єдиної атестаційної системи та з застосуванням «психологічних хвилинок» під час уроків.
Окрім того, протягом наступних днів відбулися наради класних керівників і вчителів-предметників, на яких обговорили актуальні питання навчання та виховання школярів.
Запропоновані ідеї чекають свого втілення вже після канікул!
![](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2023/11/397577677_298907166431189_952559086496203799_n-1024x576.jpg)
![](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2023/11/397502419_298907176431188_6113060877347977402_n-1024x769.jpg)
![](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2023/11/397544451_298907146431191_2790943771718315278_n-1024x769.jpg)