Сьогодні в школі провели засідання професійної спільноти вчителів початкових класів, на якому розглянули тему «Діяльнісний підхід до навчання – запорука успіху НУШ та формування громадянської позиції учнів».
Вчителі висвітлили такі питання: «Діяльнісний підхід у навчанні як ресурс якісної освіти» – Н. Сидорчук ; «Розвиток критичного мислення молодших школярів як необхідна вимога сьогодення» – Н. Баталіна; «Гейміфікація як засіб підвищення мотивації учнів до навчання» – Л. Єременко, «Впровадження компонентів розвитку емоційного інтелекту в учнівства» – С. Силантьєва, а О. Кльова надала інформацію щодо підготовки до проведення Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика.
Запропоновані ідеї втілюватимуться в життя з новими силами після канікул!
![](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2023/11/zobrazhennya_viber_2023-11-01_09-20-13-384-1024x472.jpg)
![](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2023/11/zobrazhennya_viber_2023-11-01_09-20-13-478-1024x472.jpg)
![](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2023/11/zobrazhennya_viber_2023-11-01_09-20-13-821-1024x472.jpg)
![](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2023/11/zobrazhennya_viber_2023-11-01_09-21-25-960-768x1024.jpg)
![](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2023/11/zobrazhennya_viber_2023-11-01_09-20-13-867-1024x472.jpg)
![](https://www.school17.ck.ua/wp-content/uploads/2023/11/zobrazhennya_viber_2023-11-01_09-20-14-206-1024x472.jpg)