KPMG GLOBAL CYBER DAY 2023

Протягом жовтня в США, країнах Європейського Союзу, а також в Україні, проводять місяць кібербезпеки.

Його мета: привернути увагу суспільства до питань кіберзахисту та необхідності відповідальної поведінки кожного у кіберпросторі. Міжнародний місяць кібербезпеки – це вдала нагода попіклуватись про безпеку дітей у віртуальному просторі, нагадати про кібергігієну та правила поведінки в соціальних мережах і під час онлайн-ігор, навчити протидії кібербулінгу та розповісти про можливості штучного інтелекту.

Як проходитиме KPMG Global Cyber Day 2023 в Україні?
25 жовтня консультанти з кібербезпеки KPMG в Україні проведуть інтерактивні навчальні онлайн сесії:
Для учнів молодших класів (7-10 років) на 11:00
Для учнів старших класів (11-17 років) на 13:00

Навчальні сесії включатимуть інформацію про:

• забезпечення анонімності;
  • захист облікових записів;
  • безпеку в соціальних мережах;
  • використання штучного інтелекту;
  • кібербулінг і протидію шахрайству.

Як зареєструватися на подію?
Щоб зареєструвати дітей на навчальну сесію з цифрової грамотності переходьте за посиланням: https://bit.ly/3M5gZyC