Освітні заклади, бібліотеки та усі небайдужі в усіх куточках України долучилися до збору макулатури на підтримку української армії. Наша школа також долучилася до акції з метою підтримати Збройні Сили України.
Свій вагомий внесок у справу зробив учень 4-Б класу Захарченко Захар, який разом з батьками направили до школи близько 500 кг макулатури. Нагадаємо, що вилучені кошти школа спрямовує на закупівлю м’яса для виготовлення тушонки для Збройних Сил України.
![photo_2022-09-23_08-25-02](https://www.school17.ck.ua/images/stories/photo_2022-09-23_08-25-02.jpg)
![photo_2022-09-23_08-25-03](https://www.school17.ck.ua/images/stories/photo_2022-09-23_08-25-03.jpg)
Пишаємося нашими учнями! Разом до перемоги!